Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

Polecane i promocje Poradnik Prasóweczki Prasówki

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3? Nowa Nokia 2.3, model jaki z pewnością pozyska nieco wysokie grono potencjalnych nabywców dzięki przystępnej, atrakcyjnej cenie przy zachowaniu bogatych i nowych funkcji. Ekran o przekątnej 6,2 cala i proporcjach 19:9 przeprowadzono w technologii in-cell. Stanowi on w bycie wyświetlić obraz o rozdzielczości HD+. U góry uważają się wcięcia na układ wysocy w wymiarze kropli wody. Smartfon zasilany jest baterią 4000 mAh, która dzięki zastosowaniu trybu adaptacyjnego ma wystarczyć na 2 dni pracy. Zdjęcia można zaobserwować na rozszerzalnej pamięci wewnętrznej o pojemności 32 GB.

Wszyscy dobrze wiemy iż piękne minimalistyczne wykonanie tych modelów telefonicznych zabiera się również na ich delikatność. Zatem niezbędnym tematem jest wyposażenie się w właściwi dedykowany pokrowiec ochronny. Dzięki niemu zminimalizujemy ryzyko uszkodzenia czy zniszczenia Noki 2.3.

OCHRONA TELEFONU

Oryginalne etui z klapką Wallet Cover – stylowa gwarancja na najogromniejszym szczeblu.

Dedykowany i efektywny pokrowiec dla Noki 2.3 to jakiś z artykułów z piękniejszej półki.
Nie wyłącznie pięknie się prezentuje poprzez zastosowanie dobrych materiałów jakim w współczesnym faktu jest tworzywo skóropodobne. Pięknie skrojone wykonanie oraz i obszycie.
W parze za elementami gwarantującymi niezwykły design, które zajmują oko równolegle idą najważniejsze liczbie tego pokrowca czyli zabezpieczenie.
Telefon kładzie się za w odpowiednio wyprofilowanych szynach wykonanych z twardego materiału TPU. Są one dobrane do stanu obudowy – jednocześnie gwarantują jej schronienie przed zarysowaniami również zagranicznymi uszkodzeniami.
Etui może stanowić polecane też w strukturze podstawki co bywa bardzo skuteczne w momencie prowadzenia wideo rozmowy albo oglądania filmów.
Pancerne etui to cenne wyjście dla osób szukających profesjonalnej ochrony telefonu.

Dają się w życiu sytuacje i form iż standardowe zabezpieczenie wykaże się niewystarczające dla telefonu ze względu na ekstremalne czynności i tymże jednym zwiększone ryzyko uszkodzeń.
Pokrowiec etui pancerne Armor Case czarne do NOKIA 2.3 świetnie znajdzie się w takich okolicznościach będąc dla telefonu pancerną powłokę która nie pozwala na jakieś zniszczenie.
Podwójna konstrukcja zbudowana z odpornego na odkształcenia oraz ścieralność materiału TPU oraz mocnego
i zdrowego PC gwarantują odpowiednie bezpieczeństwo urządzenia.
Takie połączenie produktów oraz technologia Air Cushion to piękna pomoc nie ale przed zarysowaniami lecz także doskonała amortyzacja wstrząsu podczas upadku.
Zastosowanie wycięć na wszystkie zewnętrzne wyjścia sprawiają, że czerpanie z takiego pokrowca nie ma zupełnie wpływu na komfortowe użytkowanie, natomiast specjalnie grawerowane przykłady we pomieszczeniu nakładki dodają się do przepływu powietrza. Tym jednym telefon oddycha łatwo nie pocąc się w pokrowcu.

OCHRONA WYŚWIETLACZA

Szkło Hartowane toż taka czapka niewidka dla wyświetlacza, która chronić będzie nie ale przed zimnem i pobrudzeniem ale zwłaszcza potrzaskaniem tak cennego wyświetlacza bez jakiego nie sposób czerpać z telefonu.
Idealnie dopasowane, niemal niewidoczne i przy tym niewyczuwalne także w żaden sposób niekomplikujące funkcji.

Jakie etui wybrać na telefon Nokia 2.3?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments