Nietrzymanie moczu – kiedy sięgnąć po profesjonalne produkty chłonne?

Nietrzymanie moczu – kiedy sięgnąć po profesjonalne produkty chłonne?

Poradnik Prasóweczki Prasówki Warto przeczytać

NTM jest dolegliwością na końcu osobistą i krępującą, że każda dotknięta nią rola musi nie dopuścić do ostatniego, aby problem ujrzał światło dzienne. Komfort, wolność i właściwą ochronę gwarantują odpowiednio dobrane produkty chłonne, jak np. wkładki, bielizna chłonna czy pieluchomajtki dla dorosłych. Kiedy po nie sięgnąć również jak dobrze dobrać?

 

Nietrzymanie moczu – jak można zobaczyć dolegliwość?

O nietrzymaniu moczu mówimy wtedy, gdy leci do mimowolnej mikcji, tzn. od wolnego z nas wypływu moczu. Nasilenie problemu może istnieć diametralnie bogate – od kropelkowego upuszczania moczu, po całkowite opróżnienie pęcherza moczowego. Jednorazowy incydent tego wariantu nie musi również o niczym świadczyć. NTM może zawierać charakter tymczasowy i wynikać np. z zapalenia pęcherza moczowego, przyjęcia leków moczopędnych czy spożycia alkoholu.

Kiedy natomiast sytuacja udaje się, należy udać się do lekarza w obiektu określenia przyczyny problemu. NTM nie jest bowiem chorobą samą w sobie, ale objawem. Trzeba także skorzystać dopiero po produkty chłonne, które – mimo problemu, jaki wystąpił – pozwolą zachować komfort i formę mieszkania na znacznym poziomie.

Pieluchomajtki dla dorosłych również kolejne środki chłonne w akcji z NTM

Pieluchomajtki dla dorosłych to produkt, który poświęcony jest kobietom zmagającym się z niewielkim, trudnym oraz dużo wielkim stopniem nietrzymania moczu. W działalności oznacza to, że prawie w zespole nie są w bycie zapanować nad swoim pęcherzem. Pieluchomajtki są bardzo ciekawe, więc z powodzeniem ważna je podawać nie ale na dzień, ale również na noc. Sprawdzą się doskonale w przypadku osób starszych i leżących. Dobrze dobrane, nie tylko zapewnią ochronę przed przeciekaniem i trudnym zapachem, ale pozwolą czuć się świeżo i komfortowo.

W przypadku mniejszego natężenia dolegliwości można sięgnąć po nowe materiały chłonne, jak np. wkładki, podpaski urologiczne, bielizna chłonna. Są one przeznaczone zarówno kobietom, jak i gościom (ich stan pozwala dopasować się do bielizny i anatomii ciała). Istnieją to skutki bardzo delikatne, niedające się pod odzieżą. Stanowią wartę w przypadku kropelkowego i wygodnego NTM (wkładki, podpaski), po średni i wielki (bielizna). Szeroki wybór produktów chłonnych w bliskiej ofercie posiada TENA.

Nowe materiały

W przypadku wystąpienia problemu nietrzymania moczu warto ubezpieczyć się nie ale za pomocą pieluchomajtek, bielizny czy wkładek. Możemy dostarczyć sobie czy swym drogim zmagającym się z NTM dodatkową wartę w ról specjalistycznych pokrowców na łóżka i miejsca. Dzięki nim prosto na co dzień zadbać o czystość i zabezpieczyć meble.

Też warto zadbać o wrażliwą i odpowiednią do podrażnień skórę okolic intymnych, stosując kremy ochronne z cynkiem lub gliceryną. Trzeba pamiętać o tym, że tak zapobiegać, niż leczyć. Jeśli bowiem przybędzie do otarć, podrażnienia lub co gorsza do rozwoju stanu zapalnego, bardzo trudno leczyć skórę w ostatnim trudnym obszarze.

NTM – postępowanie

Kiedy już zostało nadmienione, jeśli NTM stawanie się faktem, należy udać się do lekarza w obiekcie ustalenia okoliczności i rozpoczęcia kroków przechodzących na projekcie jej usunięcie. Jednocześnie ale o włożyć w działanie kilka zdrowych zmian.

Należą do nich m.in. zmniejszenie wagi ciała, jeśli jest problem otyłości czy nadwagi, rezygnacja z alkoholu oraz kofeiny lub przynajmniej znaczne ograniczenie ich przyjmowania, wdrożenie aktywności finansowej (na ile jest wtedy możliwe razem ze okresem zdrowia). Duże jest dodatkowo podjęcie ćwiczeń mięśni Kegla, czyli mięśni dna miednicy. To obecnie one ograniczają cewkę moczową także więc ich stanowiskiem jest jej wiązanie, żeby nie wchodziło do mimowolnego wypływu moczu.

Nietrzymanie Moczu – Kiedy Sięgnąć Po Profesjonalne Produkty Chłonne?

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments